EMİN OLUN HEP BİZİ HATIRLAYACAKSINIZ...

HAKKIMIZDA

2011 Sezonunda Bodrum’un Gündoğan beldesinde açılan Villa Rustica Restaurant & Art Gallery’nin çevremizde büyük sükse yapması bizleri bir adım daha atarak aynı ad altında ürün ve hizmet kalitesi yüksek, oda fiyatları açısından ekonomik butik bir otel projesi için cesaretlendirmiştir.

Proje safhasında misafir oda ve banyolarını dekore ederken her yaş kesiminin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak kaliteli mobilya, modern gereçler ve özel üretim yataklar seçtik.

Ayrıca engelli misafirlerimizi rahat ettirmek için 9 Engelli Odasını tam teçhizatlı döşerken, ailece gelen misafirlerimiz için 14 bitişik odanın birbirine geçmeli olmasını tasarladık.

Misafirlerimizin gün boyunca hoş vakit geçirmesi için geniş yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuz bar ve geniş teras ilave ederken, peyzaja çok önem verdik.

Oda fiyatlarına kahvaltı hizmetini dahil ederek, misafirlerimizin güne başlarken keyifli bir kahvaltı yapmaları için itinayla seçilmiş yöresel ve organik gıdaların bulunduğu cazip bir büfe planladık. Show Kitchen prensibiyle Mutfak Şefimizin görsel olarak misafirlerimizin diğer isteklerini karşılamak için hazır bulunmasını sağladık.

Modern sistemler ile donatılan Ön Büro hizmetleriyle misafirlerimizin kaldıkları sürede iletişim ve danışma olarak ihtiyaç duyacakları tüm hizmetleri sağlayan bir düzen kurduk, lisan bilen genç personel aldık.

Sizleri, Villa Rustica Hotel’e Bodrum, Gündoğan’da keyifli bir tatil geçirmeniz için bekleriz.