HEM RUHUNUZ HEM BEDENİNİZ DİNLENECEK

ODALARIMIZ

Villa Rustica Hotel, üç ana bloktan oluşuyor. Tarihi Bergamut ağacının gölgesinde uzanan bahçemizde bulunan limon ve zeytin ağaçlarından esinlenerek bloklarımızı ve oda numaralarımızı bu şekilde isimlendirdik.

Gündoğan’ın kalbinde yer alan otelimizde sizler için özel olarak 30 oda dizayn ettik. Bütün odalarımız balkonlu, havuz ve ön bahçe manzaralı, modern ve butik konaklamanın gerektirdiği donanıma sahip olup, şehrin gürültüsünden uzakta doğayla baş başa bir tatil geçirmeniz için sizleri bekliyor.

30 odamızın 7 adeti twin (ayrı) yataklı, 23 adeti ise french (büyük) yataklıdır. Odalarımız iki kişinin rahat konaklaması için hazırlanmış olup gerektiğinde ek yatak ya da bebek yatağıyla ailece konaklamanızı sağlayabilmekteyiz. Ayrıca 14 bitişik odanın bağlantılı kapı ile birleşmesinden oluşan 7 adet büyük aile odamız bulunmaktadır.

Engelli misafirlerimiz için ise tam techizatlı, geniş banyo kapılı, ulaşımı rahat 9 adet engelli odamız bulunmaktadır. Doğayla iç içe olmamızın yanı sıra diğer misafirlerimizi de düşünerek evcil hayvan kabul edemiyoruz.