BU LEZZETLERİ UNUTAMAYACAKSINIZ

RESTAURANT

Dünya klasında bir kuzin!

Villa Rustica, Dünya Klasındaki milletlerarası kuzininden kıvanç duymaktadır. Menu’deki zengin çeşitten seçebileceğiniz nefis ordövr, Deniz mahsulleri, makarna ve et yemeklerinden zevk alacaksınız. Yemeğinizi ister harika sanat eserleri ile çevrili salonda, ister zevkle tasarlanmış bahçede yiyin, Villa Rustica’nın bir özelliği olan Lezzet ve Sunum, hafızanızda yer edecektir.

Ziyafette Farklılık

Villa Rustica Dünya klasındaki enternasyonal yemek çeşidini Bodrum yöresine kıvançla sunar. Açık havada yemek gerçekten büyük bir zevk ancak çok zarif bir şekilde restore edilmiş ve Türk sanatçılarının ve eserlerinin sergilendiği bir galeri görünümünde olan villanın içinde de bambaşka bir atmosfer bulacaksınız. artwork Villanın duvarlarına serpiştirilmiş yeteneklerin büyüleyici görüntüsü sizi bu orijinal eserlerden birini alıp evinize götürmeye ikna edebilir.

En Güzel Konum

Gündoğan Marinanın tam karşısında yer alan Villa Rustica, size Ege denizinin en güzel manzaralarını ve en yumuşak esintilerini sunmaktadır. Zevkle tasarlanmış zengin görünümlü bahçe yemeğinize zevk katacak bir ortam sağlayacaktır. Çatı katında yemek yeme seçeneğiniz olduğunu da sakın unutmayın...